O C T A N
OCTAN plus

Spoločnosť OCTAN plus s.r.o. je tradičným výrobcom pracovných odevov

30

Rokov na trhu

135

Vzorov

1485

Strihov

225000

Zákazníkov

O nás

Na trhu ochrane pri práci pôsobíme už od roku 1996.POUŽÍVAME RÔZNE GRAMÁŽE

Od 190 do 300 g/m2 a iné.

POUŽÍVAME RÔZNE STRIHY A VEĽA DRUHOV MATERIÁLU

Bavlna, Bavlna/Polyester 35/65%, 65/35%, polyester, Polyamid, Nomex/Kelar , Softshell, antistatické, nehorľavé, vodoodpudivé, nepremokavé, záterované, dýchateľné (záterované s membránou).

Používaním kvalitných materiálov, pohodlných strihov a kvalitných doplnkov uspokojujeme požiadavky odberateľov. Používame rôzne strihy a veľa druhov materiálu. Na základe dlhoročných skúseností a odborných znalostí sme schopní našim zákazníkom poskytnúť komplexné riešenie v oblasti OOPP, čo zahŕňa aj šitie pracovných odevov na mieru, strihové a farebné riešenie prac. odevu; označenie prac. odevu firemným logom, ponuka iných odevných doplnkov a ostatných OOPP + reklamné predmety.

Pracovné odevy, ktoré vyrábame sériovo, ale aj na zákazku, sú určené pre priemyselné odvetvia, ako je strojárenský, potravinársky, zdravotný, stavebný a pod. Odevy vyrábame z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú minimálnu zrážanlivosť pri dostatočnej pevnosti. Popri hlavnej výrobe pracovných odevoch vyrábame aj maskáčové odevy, vhodné pre rybárov, zálesákov, hubárov a pod.

štatút registrovaného sociálneho podniku

REGISTROVANÝ SOCIÁLNY PODNIK

Spoločnosti OCTAN plus s.r.o.

bol v júni 2021 priznaný štatút registrovaného sociálneho podniku. Znamená to, že v Octane podporujeme zamestnanosť zdravotne znevýhodnených a zraniteľných osôb. Ako registrovaný sociálny podnik uplatňujeme v rámci aktivít sociálnej politiky na dodané tovary a služby oprávnenému zákazníkovi 10 % DPH.

[ Detail certifikátu ]

Prečo si vybrať práve nás?

1
Profesionalita

Spoločnosť OCTAN plus s.r.o. pôsobí v oblasti výroby ochranných odevov už viac ako 28 rokov. Mnohí kolegovia tu pracujú od založenia spoločnosti.

2
Individuálny prístup

Každému zákazníkovi venujeme osobitný prístup. Chceme poznať vaše požiadavky. Navrhneme vám riešenia šité na mieru.

3
Cena & kvalita

Pomer ceny a kvality našich výrobkov je prispôsobený k výrobe, prostrediu, kde naše produkty vznikajú, ide o proces návrhu, strihania, samotného šitia a kontroly kvality. Výsledkom sú naši spokojní, dlhoroční zákazníci.

4
Komplexné riešenia

Okrem výroby ochranných odevov vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek aj OOPP resp. iný tovar. Podľa požiadaviek zákazníka zabezpečíme aj opravu a pranie ochranných odevov.

5
Odborný prístup

Naše návrhy riešení vychádzajú z mnohoročných skúseností v poskytovaní služieb našim zákazníkom. Sledujeme aktuálne trendy vo vývoji nových materiálov, ktorými zvyšujeme kvalitu našich výrobkov.

6
Dodacie termíny

Po dohode s klientom, obvykle 4-6 týždňov.

KVALITA NA PRVOM MIESTE

Pracovné odevy vyrábame sériovo, ale aj na zákazku vrátane nadrozmerných odevov. Sú určené pre priemyselné odvetvia, ako je strojárenský, potravinársky, zdravotný, stavebný, ale aj pre záchranné a bezpečnostné zložky.