Máte otázky?
Neváhajte nás kontaktovať!
Čo robíme

Naše služby.

Spoločnosť OCTAN plus s.r.o. je tradičným výrobcom pracovných odevov, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1992. Spokojnosť našich zákazníkov je výsledkom precíznej práce našich zamestnancov pri realizovaní ich požiadaviek.

Návrhy riešenia

Grafické návrhy spracúvame podľa požiadaviek zákazníka až do finálnej podoby. Ide o prvú vizualizáciu konečného výrobku, kde si vie zákazník lepšie predstaviť ako bude v skutočnosti vyzerať. V prípade potreby sa vyhotoví aj vzorka.

Šitie pracovných odevov na mieru

Je pre nás prioritou, aby sa zákazník cítil v našich odevoch komfortne a bezpečne. Naša výroba vychádza z požiadaviek zákazníka, pri ktorej používame len certifikované materiály vyhovujúce hygienickým požiadavkám.

Kontakt so zákazníkom

Sme stredne veľká spoločnosť, čo nás predurčuje k tomu, aby sme vedeli viesť s vami pružnú komunikáciu. Ak nemáte čas? Prídeme k vám. Preferujeme osobný kontakt.

Rokov na trhu

Vzorov

Strihov

Spokojných zákazníkov

Produkty

Podľa oblasti.

Stavebníctvo

Agro-sektor

Hasiči - záchranári

Bezpečnostná služba

Produkty

Podľa sezóny.

Produkty

Podľa typu.

Ochrana hlavy

Ochrana očí

Ochrana sluchu

Ochrana dýchania

Práce vo výškach

Kvalita na prvom mieste
Pracovné odevy vyrábame sériovo, ale aj na zákazku vrátane nadrozmerných odevov. Sú určené pre priemyselné odvetvia, ako je strojárenský, potravinársky, zdravotný, stavebný, ale aj pre záchranné a bezpečnostné zložky.