Spoločnosť Octan plus s.r.o.

O nás.

Spoločnosť Octan plus s.r.o. je tradičným výrobcom pracovných odevov, ktoré vyrába na základe objednávky.

Na trhu ochrane pri práci pôsobíme už od roku 1992. Používaním kvalitných materiálov, pohodlných strihov a kvalitných doplnkov uspokojujeme požiadavky odberateľov. Používame rôzne strihy a veľa druhov materiálu.  Na základe dlhoročných skúseností a odborných znalostí sme schopní našim zákazníkom poskytnúť komplexné riešenie v oblasti OOPP, čo zahŕňa aj šitie pracovných odevov na mieru, strihové a farebné riešenie prac. odevu; označenie prac. odevu firemným logom, ponuka iných odevných doplnkov a ostatných OOPP + reklamné predmety.

Pracovné odevy, ktoré vyrábame sériovo, ale aj na zákazku, sú určené pre priemyselné odvetvia, ako je strojárenský, potravinársky, zdravotný, stavebný a pod.

Odevy vyrábame z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú minimálnu zrážanlivosť pri dostatočnej pevnosti.

Popri hlavnej výrobe pracovných odevoch vyrábame aj maskáčové odevy, vhodné pre rybárov, zálesákov, hubárov a pod.

Používame rôzne gramáže

od 190 do 300 g/m2 a iné

Používame rôzne strihy a veľa druhov materiálu

Bavlna, Bavlna/Polyester35/65%, 65/35%, polyester, Polyamid, Nomex/Kelar , Softshell, antistatické, nehorľavé, vodoodpudivé, nepremokavé, záterované, dýchateľné (záterované s membránou)

Prečo si nás vybrať?.

Profesionalita

Spoločnosť OCTAN plus s.r.o. pôsobí v oblasti výroby ochranných odevov už viac ako 20 rokov. Mnohí kolegovia tu pracujú od založenia spoločnosti.

Individuálny prístup

Každému zákazníkovi venujeme osobitný prístup. Chceme poznať vaše požiadavky. Navrhneme vám riešenia šité na mieru.

Cena vr. Kvalita

Vieme, že naše výrobky nie sú vždy najlacnejšie, ale vieme, že sú určite kvalitné. Naozaj sme sa presvedčili, že nie sme natoľko bohatí, aby sme si mohli dovoliť nakupovať najlacnejšie veci. Kvalitný výrobok je záruka spokojnosti nášho zákazníka.

Komplexné riešenia

Okrem výroby ochranných odevov vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek aj OOPP resp. iný tovar. Podľa požiadaviek zákazníka zabezpečíme aj opravu a pranie ochranných odevov.

Odborný prístup

Naše návrhy riešení vychádzajú z mnohoročných skúseností v poskytovaní služieb našim zákazníkom. Sledujeme aktuálne trendy vo vývoji nových materiálov, ktorými zvyšujeme kvalitu našich výrobkov.

Dodanie tovaru

Rýchle dodanie tovaru aj na zákazku.

Naši spokojní

Zákazníci.